- muligheter i trygge rammer

Fyll inn vårt kontaktskjema nedenfor

SEND

For annen kontaktinformasjon se våre lokaliteter nedenfor

Illustrasjonsfoto lokaler i Bergen

BERGEN

Torgalmenningen 9

5012 Bergen

post@eterni.no

Tlf: 08462


Dag Dahl

Regionleder Vest

ETERNI

Mob: +47 40 23 52 23

dag@eterni.no

Ivar Pettersen

Avdelingsleder

ETERNI BYGG & ANLEGG

Mob: +47 45 86 93 51

ivar@eterni.no

Bjarte Renberg Lerøy

Avdelingsleder

ETERNI PRODUKSJON

Mob: +47 99 41 49 41

bjarte@eterni.no

Rune Myrseth

Konsernsjef

ETERNI

Mob: +47 48 99 80 61

rune@eterni.no

Illustrasjonsfoto lokaler i Bergen

OSLO

Ryensvingen 7

0680 Oslo

post@eterni.no

Tlf: 08462


Ernst Olav Nilsen

Regionleder Øst

ETERNI

Mob: +47 901 72 161

ernst.nilsen@eterni.no

Heidi Arnesen

Avdelingsleder

ETERNI BYGG & ANLEGG

Mob: +47 920 91 160

heidi.arnesen@eterni.no

Lisa Førland

Avdelingsleder

ETERNI PRODUKSJON

Mob: +47 902 30 546

lisa@eterni.no

Illustrasjonsfoto lokaler i Bergen

TRONDHEIM

Kjøpmannsgata 37

7011 Trondheim

post@eterni.no

Tlf: 08462


Ståle Helmersen

Regionleder Nord

ETERNI

Mob: +47 48 99 80 62

stale@eterni.no

Agnieszka Kiezik

Regionleder

BYGG & ANLEGG NORD

Mob: +47 995 93 057

agnieszka@eterni.no

Ståle Helmersen

Avdelingsleder - Hitra

ETERNI PRODUKSJON

Mob: +47 48 99 80 62

stale@eterni.no

Gina Berg

Avdelingsleder - Støren

ETERNI PRODUKSJON

Mob: +47 97 75 19 47

gina@eterni.no

Kim Johansen

Avdelingsleder - Trondheim

ETERNI PRODUKSJON

Mob: +47 98 47 10 36

kim@eterni.no

Illustrasjonsfoto lokaler i Bergen

POLEN

ul. Śląska 53

81 -304, Gdynia, Polen

post@eterni.no

Tlf: +48 600 505 594


Petra Kolasa

Avdelingsleder

ETERNI

Mob: +48 600 505 594

petra@eterni.no

Illustrasjonsfoto lokaler i Bergen

SLOVAKIA

Piešťany Slovakia

Sladkovicova

post@eterni.no

Tlf: 08462


Barbara Svecova

Avdelingsleder

ETERNI

Mob: +42 191 565 4564

barbara@eterni.no



Illustrasjonsfoto lokaler i Bergen

LITAUEN

Žygio str.93-60

LT-08234 Vilnius, Lithuania

post@eterni.no

Tlf: 08462


Diana Pukenaite

Avdelingsleder

ETERNI

Mob: +370 5 2409651

diana@eterni.no